doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Ev Ev, Mahalle Mahalle Geziyor! Yusuf Ziya Yılmaz Vatandaşla Buluştu

yilmaz-kapi-kapi-geziyor
Daha Fazla Göster

Ev Ev, Mahalle Mahalle Geziyor! Yusuf Ziya Yılmaz Vatandaşla Buluştu AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Canik’te ev ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek, vatandaşlarla bir araya geldi, sorunları ve talepleri dinledi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Canik’in büyük bir koordinasyon içinde her alanda gelişimini sürdürdüğünü belirterek, “İlçemizde programlarımızı ev ve mahalle ziyaretlerimizle tamamladık. Dostlarımızla, kıymetli vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbial ettik” dedi.

31 yilmaz 1 Foto Galeri

HASBİHAL ETTİK

İlçede partililer ve vatandaşlar bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, “Canik ilçemiz büyük bir koordinasyon içinde her alanda gelişimini sürdürüyor. Şehrimize, halkımıza hizmet noktasında herkes büyük gayretler gösteriyor. Canik ilçemizde programlarımızı ev ve mahalle ziyaretlerimizle tamamladık. Dostlarımızla, kıymetli vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbial ettik” ifadelerini kullandı.

31 yilmaz 2 Foto Galeri

BİLGİ ALDI

Yılmaz, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay ve partililerle biraraya geldi. Başkan Sandıkçı’dan ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alan Yılmaz istişarelerde bulundu.

31 yilmaz 3 Foto Galeri

31 yilmaz 4 Foto Galeri

31 yilmaz 5 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir