doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey izosam bilgi

Esnafın Sorunları Masaya Yatırılacak! O İsim Samsun’a Geliyor

samsunda-esnafin-sorunlari-masaya-yatirilacak
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Esnafın Sorunları Masaya Yatırılacak! O İsim Samsun’a Geliyor SESOB Başkanı Hacı Eyüb Güler, Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın katılacağı yarın yapılacak ‘Esnaf Çalıştayı’nda sorunların masaya yatırılacağını söyledi

Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, yarın Samsun’da gerçekleştirilecek ‘Esnaf Çalıştayı’na katılacak. Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler, çalıştayın önemli olduğunu, sorunların konuşulacağını ve çözüm yollarının aranacağını ifade etti.

WhatsApp Image 2021 06 30 at 18.22.56 Ana Manşet

SAMSUN İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

SESOB Başkanı Hacı Eyüb Güler, yarın saat 12.00’de başlayacak olan ‘Esnaf Çalıştayı’ ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çalıştayda esnaf ve sanatkarın sorunlarının dinleneceğini ve çalışmaların konuşulacağın altını çizen Başkan Güler, “Birliğimizin binasında saat 12.00’de başlayacak olan ‘Esnaf Çalıştay’ı için Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan şehrimize geliyor. Hem yapılan hem de yapılması planlanan projeleri konuşup değerlendirildiği bir çalıştay olacak. Esnaf odaları başkanları, esnaf kredi kefalet kooperatifleri başkanları ve esnafların katılacağı bu toplantıyı çok önemsiyoruz. Esnafın sıkıntıları dinlenecek, çözüm yolları aranacak” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 06 30 at 18.22.50 Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir