banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Ülkücü İşçiler Derneği'nden Esnaf Ziyareti

Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ayhan Uçkun ve yönetim kurulu üyeleri, il merkezinde esnaf ziyaretlerine başladı.Yapılan esnaf ziyaretlerinde karşılıklı fikir alışverişleri yapıldı ve bilgi alışverişlerinde taraflar...

ESKİŞEHİR 16.04.2014, 11:47
Ülkücü İşçiler Derneği'nden Esnaf Ziyareti
Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ayhan Uçkun ve yönetim kurulu üyeleri, il merkezinde esnaf ziyaretlerine başladı.

Yapılan esnaf ziyaretlerinde karşılıklı fikir alışverişleri yapıldı ve bilgi alışverişlerinde taraflar güncel konulara değindiler. Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ayhan Uçkun ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, ''Eskişehir esnaflarının sorunlarını dinliyoruz. Genellikle esnaf sorunlarının büyük bölümünü ekonomik problemler oluşturuyor. Esnafın sorunlarını ve isteklerini not aldık ve bu sorun ve isteklerini yetkili makamlarla paylaşacağız. Esnafın çözebildiğimiz sorunlarını, tekrar onlara ileterek dernek olarak yanında olduğumuzu hissettireceğiz. Bu esnaf ziyaretlerimiz muhtelif aralıklarla önümüzdeki günlerde de devam edecektir'' dedi.

Yorumlar (0)