banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Seyitgazi’de yağmur duası etkinliği düzenlendi

banner1357

Seyitgazi Beledeyesi tarafından Seyyid Battal Gazi Külliyesi’nde yağmur duası yapıldı.Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde Cuma namazı sonrası Seyyid Battal Gazi Külliyesi’nde bolluk ve bereket için yağmur duası edildi. Seyitgazili vatandaşlar,...

ESKİŞEHİR 04.05.2018, 17:43
Seyitgazi’de yağmur duası etkinliği düzenlendi
banner1353
banner1375

Seyitgazi Beledeyesi tarafından Seyyid Battal Gazi Külliyesi’nde yağmur duası yapıldı.

Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde Cuma namazı sonrası Seyyid Battal Gazi Külliyesi’nde bolluk ve bereket için yağmur duası edildi. Seyitgazili vatandaşlar, kılınan namazın ardından cami imamı önderliğinde, yağmur yağması için el açıp Allah’a dua ettiler. Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın’ın da katıldığı yağmur duası sonrasında Battal Gazi lokması ikramı yapılırken, ilçe merkezinde de vatandaşlara etli pilav ve ayran ikramı gerçekleştirildi.

Başkan Kalın, yapılan duaların kabul olması temennisinde bulunarak, “Allah’ım dualarımızın kabulünü buyursun. Bizler Yaradan Rabbimin merhametine sığındık. İnşallah dualarımız kabul olur ve bu yıl ki ürünlerimiz bereketli olur. Allah birlik ve berberliğimizi bozmasın. Rabbim bu topraklardan bereketi eksik kılmasın İnşallah” dedi.
Yorumlar (0)