banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Kazım Kurt Kitap Fuar’ını gezdi

banner1357

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TÜYAP Eskişehir Kitap Fuarı’nı gezdi. Eski Kültür Bakanı Ercan Karakaş’ın da eşlik ettiği gezi de Başkan Kurt, yazarlar, yayın evi sorumluları ve okuyucular ile bir araya geldi.Başkan Kurt’a...

ESKİŞEHİR 12.12.2018, 14:11
Kazım Kurt Kitap Fuar’ını gezdi
banner1353
banner1375

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TÜYAP Eskişehir Kitap Fuarı’nı gezdi. Eski Kültür Bakanı Ercan Karakaş’ın da eşlik ettiği gezi de Başkan Kurt, yazarlar, yayın evi sorumluları ve okuyucular ile bir araya geldi.

Başkan Kurt’a Kitap Fuarını gezerken eski Kültür Bakanı ve Sosyal Demokrasi Vakfı’nın (SODEV) Onursal Başkanı Ercan Karakaş eşlik etti. Karakaş ile fuarda stant açan yayınevlerini gezen Başkan Kurt, yazarlar ve okuyucular ile bir araya geldi. Yazarlarla ve yayınevlerinin sorumluları ile sohbet eden Başkan Kurt ve Karakaş’a, Kitap Fuarını gezmeye gelen vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kurt, onların dilek ve şikayetlerini dinledi. Vatandaşlar, Başkan Kurt ve Karakaş ile bol bol fotoğraf çektirdi. Ayrıca Başkan Kurt ve Karakaş fuar alanını gezerken kitaplarını imzalayan Sinema Sanatçısı İlyas Salman ile karşılaştı. Salman ile sohbet eden Başkan Kurt, fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.
Yorumlar (0)