banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

ESOGÜ AKUT gönüllüleri küçük kardeşlerini unutmadı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) AKUT gönüllüleri, bakım ve onarıma ihtiyaç duyan ilköğretim okulunu el birliğiyle yeniledi.ESOGÜ AKUT gönüllüleri, bakım ve onarıma ihtiyaç duyan Tepebaşı Kozkayı İlköğretim Okulunu el birliğiyle...

ESKİŞEHİR 12.12.2018, 13:12
ESOGÜ AKUT gönüllüleri küçük kardeşlerini unutmadı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) AKUT gönüllüleri, bakım ve onarıma ihtiyaç duyan ilköğretim okulunu el birliğiyle yeniledi.

ESOGÜ AKUT gönüllüleri, bakım ve onarıma ihtiyaç duyan Tepebaşı Kozkayı İlköğretim Okulunu el birliğiyle yeniledi. AKUT gönüllüleri okulun dış cephesinden, miniklerin oturduğu sıraya kadar hemen her yerin onarımını yaparak kullanıma hazır hale getirdi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren ESOGÜ AKUT gönüllüleri, "ESOGÜ AKUT olarak Eskişehir Tepebaşı Kozkayı İlköğretim Okulundaydık. Öncesinde yaptığımız araştırmalar sonucunda okulun bazı onarım ve dış cephe renklendirmesene ihtiyaç olduğunu tespit ettik. Okulda uzun vakitlerini geçiren küçük kardeşlerimiz için hemen çalışmalara başladık. 2 gün süren bu anlamlı etkinliğimiz sonunda bazı duvarların sıvası yenilendi,dış cephe duvarlarına çocukların sevebileceği eğlenceli aynı zamanda öğretici hayvan figürleri ve çizgi film karakterleri çizildi,boyandı. Sıraların bakımı yapıldı, bahçede bulunan alana ise oyunlar çizildi ve pota tamiri yapıldı. Ayrıca Atatürk büstünün bulunduğu alanın onarım ve düzenlemesi de ihmal edilmedi" diye belirtildi.
Yorumlar (0)
14°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09