banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Eskişehirli çocuklar “Pette” ile eğlenecek

Eskişehir’de PTT’nin yaptığı çalışmaları eğlenceli bir dille aktaran “Pette Yollarda” isimli tiyatro gösterimi 23 Aralık’da çocuklarla buluşacak.Pette Çocuk Tiyatrosu ülkenin dört bir yanında minik izleyicilerle buluşmaya devam...

ESKİŞEHİR 19.12.2018, 12:00
Eskişehirli çocuklar “Pette” ile eğlenecek

Eskişehir’de PTT’nin yaptığı çalışmaları eğlenceli bir dille aktaran “Pette Yollarda” isimli tiyatro gösterimi 23 Aralık’da çocuklarla buluşacak.

Pette Çocuk Tiyatrosu ülkenin dört bir yanında minik izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı desteğiyle PTT tarafından tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu’nun "Pette Yollarda" oyunu Eskişehir’de minik izleyicileri ile buluşacak. Konuyla ilgili açıklama yapan PTT Baş Müdürü Hüseyin Zengin, "Güzel insanlarımız PTT’nin bir hizmetini daha sunmak için PTT olarak kurulmuş olan çocuk tiyatromuz Türkiye’nin her yerinde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kültürel gelişmesine katkı sağlamak amacıyla 23 Aralık tarihinde bir alışveriş merkezine tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Orada Pette Çocuk Tiyatro’sunun gösterisi olacak. Sevilen sanatçı Kerem Eser’in ekibi ve arkadaşları eşliğinde PTT’nin; posta, kargo, PTT Bank ve iletişim alanlarında ki tüm işlemlerini burada müzik ve tiyatro gösterileriyle çocuklara anlatacaklar. Tüm Eskişehirli anne-babaların çocuklarını tiyatro gösterimine getirmeleri duyurmak istiyorum" diye konuştu.
Yorumlar (0)