Eskişehir’de ‘liseliler Peygamberimizi Öğreniyor’ Bilgi Yarışması

Eskişehir Tepebaşı Müftülüğü tarafından ‘Liseliler Peygamberimizi Öğreniyor’ adlı bilgi yarışması düzenlenecek.Tepebaşı Müftülüğü ile Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa olarak bu yılki Kutlu Doğum...

Eskişehir’de ‘liseliler Peygamberimizi Öğreniyor’ Bilgi Yarışması
banner1314
Eskişehir Tepebaşı Müftülüğü tarafından ‘Liseliler Peygamberimizi Öğreniyor’ adlı bilgi yarışması düzenlenecek.

Tepebaşı Müftülüğü ile Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa olarak bu yılki Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenecek yarışma öncesi Tepebaşı Müftülüğü tarafından 26 ayrı lisede 10’uncu sınıf öğrencilerine Hz. Muhammed’in (SAV) hayatını anlatan siyerler dağıtıldı. Okullar kendi aralarında elemelerini yaparak birincileri belirledi.

Yarışma kapsamında okullarda birinci belirlenen öğrenciler için Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde 19 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’da bir yarışma düzenleneceği bildirildi. Oluşturulan jüri tarafından dereceye girecek olan öğrencilerin hediyeleri ise şöyle:

“Birinci, ikinci ve üçüncüye umre ve tablet bilgisayar, dördüncü, beşinci ve altıncıya laptop bilgisayar, yarışmaya katılan tüm okul birincilerine tablet bilgisayar”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308