ESAĞDER Başkanı Mehmet Şerif Karaca ve ailesinin düğün mutluluğu

Eskişehir Ağrılılar Derneği (ESAĞDER) Başkanı ve iş adamı Mehmet Şerif Karaca, oğlu Koray ile Keskin ailesinin kızları Zeynep’i evlendirerek mutlulukların en büyüğünü yaşadı.Eskişehir’de bir düğün salonunda gerçekleştirilen...

ESAĞDER Başkanı Mehmet Şerif Karaca ve ailesinin düğün mutluluğu
banner1314

Eskişehir Ağrılılar Derneği (ESAĞDER) Başkanı ve iş adamı Mehmet Şerif Karaca, oğlu Koray ile Keskin ailesinin kızları Zeynep’i evlendirerek mutlulukların en büyüğünü yaşadı.

Eskişehir’de bir düğün salonunda gerçekleştirilen düğün ve nikah merasimine; aralarında Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca’nın da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Birçok yerek sanatçının da katıldığı düğünde, şarkılar beğeni ile dinlenirken oyun havalarıyla katılımcılar unutulmaz bir gece yaşadı.

Yaklaşık bin 200 kişinin mutluluklarını paylaştığını dile getiren ESAĞDER Başkanı Karaca "Bugün benim için en mutlu günlerimden birisi. Küçük oğlumun düğünü. Keskin ailesiyle dünür olduk. Çok kalabalık bir düğün oldu ve sevenlerimiz bizi mutlu günümüzde yalnız bırakmadılar. Hem Eskişehir halkı hem de İstanbul’dan, İzmir’den, Denizli’den, Ağrı’dan ve Türkiye’nin hemen hemen her tarafından misafirlerimiz geldiler. Dünürlerimiz daha önce tanıştığımız bir aileydi ve bu akrabalık ile tescillendi. Katılım gösteren veya gelemeyen herkese çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312