banner1219

Bakıcı ihtiyacı olanlar Odunpazarı’na başvurabilecek

Odunpazarı Belediyesi, kadınlara istihdam sağlamak için Mira Eğitim Kurumları ile birlikte düzenlenen program sonrasında sertifikalarını alan kadınlara iş yönlendirmesini gelen taleplere göre Odunpazarı Belediyesi yapacak.Odunpazarı Belediyesi’nin...

Bakıcı ihtiyacı olanlar Odunpazarı’na başvurabilecek

Odunpazarı Belediyesi, kadınlara istihdam sağlamak için Mira Eğitim Kurumları ile birlikte düzenlenen program sonrasında sertifikalarını alan kadınlara iş yönlendirmesini gelen taleplere göre Odunpazarı Belediyesi yapacak.

Odunpazarı Belediyesi’nin kadınlara istihdam yaratmak için hayata geçirdiği “0-6 Yaş Grubu Çocuk Bakıcılığı ve Etkinlikleri Sertifika Programı” ve “Yaşlı ve Engelli Bakıcılığı Sertifika Programı”nda teorik eğitimler tamamlandı. 5 hafta alan eğitimi ile devam edecek olan sertifika programında, sertifika almaya hak kazanan kadınlar için iş yönlendirmeleri Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılacak. Bakıcı ihtiyacı olan vatandaşların Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Halk Masası, Halk Merkezleri ve Odunpazarı Sanat ve Meslek Edindirme Kurslarına (OMEK) başvurması gerekiyor. Odunpazarı Belediyesi’nin ilgili birimlerine talepte bulunan vatandaşlara Odunpazarı Belediyesi en yakın adresteki sertifikalı bakıcıyı yönlendirecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148