banner1223

Bahçelieveler Muhtarlığı Yeni Binasına Kavuşuyor

30 Mart seçimlerinde Bahçelievler Mahallesi muhtarlığını kazandıktan sonra binası olmadığı için Sarısu Camii bahçesindeki tahsis edilen bir odada hizmetlerini sürdüren Sülbiye Bilen yeni ofisine kavuşuyor.Muhtar Sülbiye Bilen, seçim sonrası...

Bahçelieveler Muhtarlığı Yeni Binasına Kavuşuyor
banner1250
30 Mart seçimlerinde Bahçelievler Mahallesi muhtarlığını kazandıktan sonra binası olmadığı için Sarısu Camii bahçesindeki tahsis edilen bir odada hizmetlerini sürdüren Sülbiye Bilen yeni ofisine kavuşuyor.
Muhtar Sülbiye Bilen, seçim sonrası Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a ziyaret ederek sorunlarını dile getirdiklerini hatırlattı. Başkan Ataç'ın talimatı ile önce muhtarlık binasının yapılacağı yer tespit edildiğini, daha sonra inşaata başlanıldığını anlatan Bilen, "Yeni muhtarlık binamız Aytaç Caddesi üzerinde bulunan Gülpark içinde yapılmaktadır. Binamız bitmek üzeredir. Yakında muhtarlık binamıza taşınacağız. Başkanımız Ataç’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Bahçelievler Muhtarlığının eski muhtarın kendi ikametinde hizmet etmesi ve muhtarlık binasının bulunmaması nedeniyle yeni seçimlerden sonra seçimi kazanan muhtar Sülbiye Bilen ortada kalmıştı. Bunun üzerine mahalle sakinleri ile Sarısu Camii cemaati geçici çözüm olarak cami bahçesinde bulunan bir odayı muhtarlık odasına dönüştürüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148