banner1219

Ayşe’nin Hayalleri Gerçek Oldu

Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde yaşayan yürüme engelli Ayşe Akarçay (27), hayati olan akülü engelli arabasına Başkan Ahmet Ataç’ın eliyle kavuştu.Tepebaşı Belediyesi, bu güne kadar olduğu gibi, engelli bireylerin yanında olmaya devam...

Ayşe’nin Hayalleri Gerçek Oldu
banner1250
Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde yaşayan yürüme engelli Ayşe Akarçay (27), hayati olan akülü engelli arabasına Başkan Ahmet Ataç’ın eliyle kavuştu.
Tepebaşı Belediyesi, bu güne kadar olduğu gibi, engelli bireylerin yanında olmaya devam ediyor. 27 yaşındaki engelli birey Ayşe Akarçay’ın talebi üzerine, bir hayırsever tarafından temin edilen akülü engelli arabası, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın da katılımıyla kendisine verildi. Aynı zamanda Tepebaşı Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi öğrencisi de olan Akarçay, “Başkanımız her zaman engelli bireylerin yanında oluyor. Ben emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Tepebaşı Belediyesi olarak her zaman engelli bireylerin ve ailelerin hizmetinde olduklarını belirten Ataç, “Bugün hayırsever bir vatandaşımızın bağışladığı aracı teslim ediyoruz. Tepebaşı Belediyesi olarak hayırsever vatandaşlarımızla işbirliği içindeyiz. Onların hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148