Anadolu Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Kulübü yılı kapattı

Anadolu Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği ‘Yıl Kapanış Töreni’ Merkezler ve Birimler Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Uluslararası Öğrenci Kulübü Danışmanı...

Anadolu Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Kulübü yılı kapattı
banner1139

Anadolu Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği ‘Yıl Kapanış Töreni’ Merkezler ve Birimler Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Uluslararası Öğrenci Kulübü Danışmanı ve Açıköğretim Fakültesi Kuzey Amerika Programı Koordinatörü Doç. Dr. Köksal Büyük, “Her sene daha verimli olan kulübümüz için ne kadar özverili olursak o kadar çok kişiye faydalı oluruz. Kulübümüzün en güzel özelliği; her milletten, ülkeden, dilden ve renkten insanın tanışıp kaynaştığı bir ortam olmasıdır. Bu nedenle öğrencilere her zaman gönüllü çalışmalara katılmalarını tavsiye ediyorum. Çünkü asıl gönülden yapılan işler insanı olgunlaştırır ve ileri taşır” şeklinde konuştu.

Anadolu Üniversitesi TÖMER Müdürü Öğretim Görevlisi Dr. Ferdi Bozkurt ise “Yürüttüğümüz uluslararası kulüp faaliyetleri Türkiye’de her üniversitede yok. Her yıl 600 kişilik kulübümüzle birlikte yeni çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Üniversiteyi herkes bitirir ancak değerli olan yenilik katmaktır. Dolayısıyla üniversitemizde ve kulübümüzde emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Tören, yönetim kuruluna ve etkin öğrencilere teşekkür belgesi verilmesinin ardından kokteyl ile son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148