doğa samsun surucu kursu duru
5s akın bilgi

Eski Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz’dan Petkovic İddiasına Yanıt!

samsunspor-kazım-yılmazz
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz’dan Petkovic İddiasına Yanıt! Samsunspor’un eski başkanı Kazım Yılmaz, İsviçre milli takımının Teknik Direktörü Vladimir Petkovic’in Samsunspor’dan kovulduğu haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

GETİRMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞTIK

Eski başkan Kazım Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bu iddiaların doğru olmadığını belirterek,” Young Boys takımını çalıştıran Sayın Viladimir Petrovic’i o dönem Samsunspor getirmek için çok çaba harcadık. Büyük uğraşlar sonucu ikna ederek takımın başına getirdik. 2011 yılında bir yıl opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladık. Kariyerine bakıldığında Dünya’nın sayılı teknik adamlarından birisi” dedi.

PETKOVİC İLE HALEN GÖRÜŞÜRÜZ

Görevi süresince hiçbir zaman Petkovic’in işine karışmadıklarını da ifade eden Yılmaz, “Bazı çevrelerce hocamızın üzerinde baskı vardı. Hocamız ayrılmak istediğini belirtti. Karşılıklı konuştuk ve dostane bir şekilde ayrıldık. Kesinlikle kovmak gibi bir düşüncemiz olmadı. Sayın Petkovic ile dostluğumuz devam ediyor. Fırsat buldukça ailece görüşüyoruz. Kovuldu haberleri tamamen asızdır. Sayın Petrovic’in kupayı almasını canı gönülden istiyorum”diye konuştu.

samsunspor petkovic 2 Samsun

samsunspor petkovic 11 Samsun

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Kovulmadı ama tazminatını almasın diye istifa ettirildiği de gerçek…