doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Eski Başkan Bektaş’tan Seyir Terası Yorumu: “Alan İyi Para Vermiş”

eski-baskan-bektastan-seyir-terasi-yorumu
Daha Fazla Göster

Eski Başkan Bektaş’tan Seyir Terası Yorumu: “Alan İyi Para Vermiş” Eski Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, seyir terasının icra yoluyla ucuza satıldığını iddia eden bir kişiye sosyal medya hesabından verdiği ilginç yanıt, gündem oldu.

Atakum Belediyesi’nin geçmiş dönem borçları nedeniyle icrada muhammen bedelin yarı fiyata satılan seyir terasının ucuza elden çıkarıldığını iddia eden bir kişiye yanıt, sosyal medya hesabından eski Başkan Adem Bektaş’tan geldi.

WhatsApp Image 2021 10 31 at 20.37.00 Ana Manşet

SOSYAL MEDYADAN YANIT VERDİ

Adem Bektaş, sosyal medya hesabından 15 milyon lira değerindeki yerin çok ucuza satıldığını iddia eden kişiye kendi sosyal medya hesabından yanıt vererek, “Alan iyi para vermiş” dedi.

WhatsApp Image 2021 10 31 at 20.37.00 1 Ana Manşet

‘ÇOK GÜZEL VİLLA OLUR’

Eski Başkan Adem Bektaş’ın, sosyal medya hesabından paylaştığı yanıtta şu görüşlere yer verdi:
“Nasıl 15 milyon eder orası? KDV dahil neredeyse 5 milyona satılmış. Arsası şu kadar derken, ne olursa olsun içine yapılabilecek bina o kadar. Orası imarda konut değil orası Seyir Terası derseniz önündeki binaları seyredersiniz. İmarı da ticaret alanıdır. Konuta dönüştürmek için esas palana göre şartları da var. İmar tadilatı gerekirse, Atakum Belediyesi, Büyükşehir ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı değer artışından dolayı paylarını alacak. Velhasıl alan kişi iyi para ermiş. Lokanta olur mu orası siz karar verin. Rampada aracın durması çok zor. Mesela lokanta olarak hiç gittiniz mi?. Bir düşünün ve lokanta olur mu karar verin! Orası bu haliyle çok güzel villa olur.”

Merve İLHAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir