banner1017

KYK’da Masa Tenisi Turnuvası

KYK Turnuva etkinlikleri kapsamında Erzincan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü’ne bağlı 12 yurt müdürlüğünde gerçekleştirilen geleneksel Türk Okçuluğu, Satranç, Voleybol, Basketbol ve Futbol turnuvalarının ardından...

KYK’da Masa Tenisi Turnuvası

KYK Turnuva etkinlikleri kapsamında Erzincan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü’ne bağlı 12 yurt müdürlüğünde gerçekleştirilen geleneksel Türk Okçuluğu, Satranç, Voleybol, Basketbol ve Futbol turnuvalarının ardından Masa Tenisi turnuvasının finali yapıldı. KYK Spor Salonunda düzenlenen yurtlar arası erkekler ve kızlar masa tenisi turnuvasına 12 yurt müdürlüğünden 32 kız 35 erkek toplamda 67 öğrenci katıldı. Konuyla ilgili konuşan Kredi ve Yurtlar Kurumu Erzincan İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek, "Turnuvada yurtlarımızı ve kurumumuzu sportmence, dostluk içerisinde geçen müsabakalarda başarılı bir şekilde temsil eden tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor onları kutluyorum. Türkiye müsabakalarında İlimizi Erzurum’da yapılacak şampiyonada başarılı bir şekilde temsil edecek arkadaşlarımızı şimdiden tebrik ediyorum. Bu yıl geleneksel Türk okçuluğu, futbol, basketbol, voleybol, satranç ve masa tenisi spor dallarında temsil edecek turnuva birincilerimizi belirlemiş olduk. Masa tenisi turnuvasında her türlü teknik imkânı ve hakem desteğini sağlayan Erzincan Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne, Masa Tenisi İl Temsilcilerimize kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin yüksek öğrenimlerini sürdürürken kaynaşmaları, kültürel ve sportif etkinlikleri doya doya gerçekleştirmeleri adına bu turnuvalar büyük bir fırsat. KYK onlar için adeta ikinci bir okul konumunda" dedi.

Masa tenisi turnuvasında kızlarda ve erkeklerde ilk dörde giren sporculardan Kezban Ceren Doğan, Kübra Aytül Özdemir, Naz’an Öztürk ve Mehtap Kızılseki, Mustafa Sağır, Onur Paltek, Muhammed Ayyıldız ve Hasan Hitaloğlu KYK Erzincan İl Müdürlüğünü temsil edecekler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1056