Ertuğrul Sağlam’ın O Sözleri Gündeme Oturdu

saglam-11
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ertuğrul Sağlam’ın o sözleri gündeme oturdu Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın, maç sonrası yaptığı açıklamalar günün konusu oldu

TFF 1. Lig 32. Hafta Boluspor maçının ardından Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın yaptığı açıklamalar, spor basınında geniş yankı buldu. Sosyal medyada paylaşım rekoru kıran açıklamasında Sağlam, “Allah’ın adaleti şaşmıyor. Dolayısıyla herkes yaptığı iyi şeyin mükafatını da görecek, yaptığı kötü şeyin de. Birinin hakkına girmenin bedelini de ödeyecek. Hesap günü diye bir şey var” dedi.

Sağlam, spor medyasında yer alan açıklamasında şu görüşlere yer vermişti: “Hayal kırıklığımı dile getirmek istiyorum. 35 senedir profesyonel futbolun içerisindeyim. Türk futbolunun her kademesinde, birçok mücadelenin içerisinde oldum. Ama şu dönem karşılaştığım kadar enteresan olaylarla karşılaşmadım. Futbol adına. Fakat şunu söylemek istiyorum. Allah’ın adaleti şaşmıyor. Dolayısıyla herkes yaptığı iyi şeyin mükafatını da görecek, yaptığı kötü şeyin de. Birinin hakkına girmenin bedelini de ödeyecek. Hesap günü diye bir şey var. Bir gün var. Dolayısıyla bugün burada yaptıklarımızın karşılığını da orada bunun hesabını da vereceğiz. Allah bize şu ramazan gününde dileyim orada hesabını hakkıyla verenlerden eylesin. Ülke futbolunda gerçekten enteresan şeyler oluyor” ifadelerini kullandı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın bu açıklamaları Türkiye gündemine oturdu.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir