Ersan Aksu’dan Samsunspor’a Destek Çağrısı

Ersan Aksu’dan Samsunspor'a Destek Çağrısı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ersan Aksu’dan Samsunspor’a Destek Çağrısı AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, 555 adet Atatürklü forma alarak Samsunspor için başlattıkları kampanyaya tüm vatandaşları davet etti.

 

KENETLENELİM
AK Parti Samsun İl Başkanlığı Yılport Samsunspor’a destek olmak için 555 adet forma aldı. İl Başkanı Av. Ersan Aksu şehrin markası Samsunspor’a herkesin destek çıkması ve kanetlenmek gerektiğini belirterek, “Geride 2 maçımız kaldı. Allah nasip ederse Samsun’un 1980-1990’lı yıllardaki çok özlediğimiz hatta Avrupa takımlarını Samsunumuz da izleyeceğimiz bir dönemi yaşamak istiyoruz. Biz sadece Samsunsporumuz değil Samsunspor Kulübü’nün de yanında olduğumuzu göstermek için 555 Atatürk’lü forma satın aldık. Biz buradan bir meşale yakıp,Samsunlu hemşerilerimize seslenmek istiyorum. Süper Lig’de mücadele etme adına her bir vatandaşımızın enerjisini ve motivasyonunu futbolcularımıza, kulübümüze yönlendirmesi kanaati içerisindeyim. Hep beraber kenetlenip, bu sene şampiyonluğu elde edelim. Bu yüzden ‘Kenetlen Samsun diyoruz” dedi.

s3 Samsunspor

s1 Samsunspor

ŞEHİR BÜTÜNLEŞMELİ
Yılport Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan ise, “Birlik beraberliği Başkanımız Av. Ersan Aksu’nun önderliğinde başlamasıyla ilgili kendisine çok teşekkür ediyorum. Samsunspor Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın önderliğinde biz gerekeni yaptık. Artık sıra şehrin bütünleşmesinde siyasi liderlerimizin, belediyelerimizin, vatandaşlarımızın şampiyonluk yolunda çok büyük desteğine ihtiyacımız var. Buda oluşmaya başladı. İnşallah önümüzdeki günlerde birlik beraberliğimizi daha da artırarak önü açık bir Samsunspor’u Samsunlularla yaşayıp göreceğiz” dedi.

s2 Samsunspor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir