baskaynak Final Okulları cemre
 
5s dikey Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Ersan Aksu’dan, Kemal Kılıçdaroğlu’na Sert Sözler!

featured

Ersan Aksu’dan, Kemal Kılıçdaroğlu’na Sert Sözler! AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokratlara yönelik çağrısını sert bir dille eleştirdi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokratlara yönelik çağrısıyla ilgili açıklama yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, “Siyaset değil bu. Gayri nizami psikolojik harp örneği. Bu galiz tehdit sözlerinin muhatabı ancak hukuk olabilir” dedi.

KILIÇDAROĞLU’NUN ÇAĞRISINA TEPKİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından; bürokratlara “Size kanun dışı her ne yaptırılıyorsa, pazartesi itibariyle durun. Bu illegal, paralel sistemlerden elinizi eteğinizi çekin” çağrısı yaptı. Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine tepki gösteren AK Part Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu açıklama yaptı.

“PSİKOLOJİK HARP ÖRNEĞİ”

Başkan Aksu paylaşımında, ” Siyaset değil bu. Gayri nizami psikolojik harp örneği. Bu galiz tehdit sözlerinin muhatabı ancak hukuk olabilir. Milletimiz, Anadolu ferasetiyle bu zamana kadar olduğu gibi yine vakti geldiğinde cevabını verecektir” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 10 17 at 15.49.10 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.