doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Ersan Aksu, Erhan Usta’yı Geçmişle Eleştirdi: “Samsun Halkı Unutmayacak”

aksu-ustayi-gecmisle-elestirdi-111
Daha Fazla Göster

Ersan Aksu, Erhan Usta’yı Geçmişle Eleştirdi: “Samsun Halkı Unutmayacak” AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’ya geçmişle ilgili eleştirilerde bulundu.

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’ya geçmişle eleştirilerde bulunan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, “Tezkereye hayır oylamasını ve şehit yakınına yapılan çirkin küfrü, bütün vatandaşlarımız gibi milliyetperver Samsun halkı asla unutmayacaktır” dedi.

WhatsApp Image 2021 11 10 at 18.58.57 Foto Galeri

“ONLARDAN AYIRT EDEMEZSİNİZ”

Sosyal medya hesabından 2018 yılında Usta’nın bir televizyon kanalında yaptığı “Şuan içerde en büyük tehdit PKK ve içerde uzantısı olan YPG tehdidi. Bu anlamda baktığınızda Meclis’te CHP’nin birçok milletvekilini daha doğrusu gözünüzü kapalı bir şekilde dinlemiş olsanız HDPli milletvekillerinden ayırt edemezsiniz. Tamamı için söylemiyorum elbette. Ama böyle bir durum var. Böyle olunca hakikaten PKK veya HDP’nin görüşleriyle örtüşen bir CHP var karşımızda” açıklamalarını değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, sert bir dille eleştirdi.

WhatsApp Image 2021 11 10 at 18.58.58 Foto Galeri

“SAMSUNLU UNUTMAYACAK”

Aksu paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Erhan Usta; Bu beyanlarınızdan sonra katıldığınız İP’i ve CHP+HDP ittifakını siz zaten çoktan hazmettiniz. Ancak tezkereye hayır oylamasını ve şehit yakınına yapılan çirkin küfrü, bütün vatandaşlarımız gibi milliyetperver Samsun halkı hazmetmeyecek ve asla unutmayacaktır.”

WhatsApp Image 2021 11 10 at 18.59.21 Foto Galeri

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Sizin ihanetlerinizide unutmayacak haburu osman ocalani şehide kelle diyeni ananida al git diyeni daha bir çok ihanetinizi unutmayacak