doğa calven duru
       
5s dikey arslan Mega Halı

Erhan Usta’ya, Mustafa Demir Tepkisi! Seçimleri Hatırlattılar

mustafa-demir-erhan-usta
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erhan Usta’ya, Mustafa Demir Tepkisi! Demir’i eleştiren Usta da “Bağımsız aday çıkmasaydın, Demir seçilemeyecekti” diye tepki aldı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’i Samsunspor ile ilgili tavrı nedeniyle eleştiren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta’da da Bağımsız aday olmasaydın, Demir seçilemezdi” diye sosyal medyada tepki aldı.

İYİ Parti Genel başkan Yardımcısı Erhan Usta, “Makamların geçici Samsunspor’un baki” olduğunu hatırlattığı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı’nın yaptıkları canınızı sıkıyor ve haklı olarak sitem ediyorsunuz. Samsunspor taraftarı, bu şehrin çocuğu ve milletvekili olarak, gerek meclis kürsüsünden, gerekse verdiğim önergelerle armamıza sahip çıktım ve çıkmaya devam edeceğim. Sizler de Samsun’a ve Samsunspor’a yapılan yanlışlara karşı en ağır cezayı #MustafaDemirİstifa hashtagı ile ülke gündemine oturtarak verdiniz. Bir belediye başkanı için, koca bir şehrin istifasını istemesi kadar vahim bir durum yoktur. Belediye Başkanı Samsun’a hizmet edip bir parça da olsa halkın gözünde değer kazanmayı tercih etmek yerine, adeta intikam alırcasına bir daha oturamayacağını bildiği o koltuğun tadını kendi çapında çıkarmaya çalışmaktadır. Makamlar geçicidir fakat Samsunspor bakidir.”

Bu arada, Usta’nın paylaşımına, seçimlerde bağımsız adaylığı hatırlatılarak, “Bağımsız aday olmasaydın, Demir seçilemezdi”, “Senin yüzünden oldu” “Hatalısınız” diye yorumlar yapıldı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Son konuşacak adam konuşursa ağzının payını böyle verirler…iyiparti aday göstersin oy yok iyi partiye