doğa calven cemre
5s arslan Mega Halı

Erhan Usta’dan ‘Boğaziçi’ Mesajı! “Yaşayarak Gördük”

Erhan Usta'dan 'Boğaziçi' Mesajı!Yaşayarak Gördük
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erhan Usta’dan ‘Boğaziçi’ Mesajı! “Yaşayarak Gördük” İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu’nun görevden alınmasının doğru bir karar olduğunu savundu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu’nun, Cumhurbaşkanı kararnamesiyle görevden alınmasıyla ilgili, “Yapılan bir yanlışın bize ne kadar zaman ve enerji kaybettirdiğini yaşayarak gördük. Boğaziçi kazandı” ifadelerini kullandı.

KEŞKE KENDİ AYRILSAYDI

Cumhurbaşkanı kararnamesiyle görevden alınan Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Usta, “Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındı. Keşke kendisi ayrılsaydı da itibarını zedelemeseydi. Bu demokrat tutumlarından ve mücadele azminden dolayı Boğaziçi camiasını kutluyorum. Yapılan bir yanlışın bize ne kadar zaman ve enerji kaybettirdiğini yaşayarak gördük. Boğaziçi kazandı” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 07 15 at 19.04.18 Samsun


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir