Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
5s dikey akın HRS Ajans

Erhan Usta Ve Neslihan Hancıoğlu’ndan, ‘Nureddin Nebati’ Eleştirisi: “Ekonominin Tabutuna Çivi Çakıldı”

featured

Erhan Usta Ve Neslihan Hancıoğlu’ndan, ‘Nureddin Nebati’ Eleştirisi: “Ekonominin Tabutuna Çivi Çakıldı” İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ile CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın yerine Nureddin Nebati’nin atanmasını eleştirdi

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden affını isteten Lütfi Elvan’ın yerine yardımcısı Nureddin Nebati’nin getirilmesini eleştirereki ekonomi açısından doğru bulmadıklarını belirtti.

WhatsApp Image 2021 12 02 at 14.45.28 Ana Manşet

“EKONOMİNİN TABUTUNA ÇİVİ ÇAKILDI”

Atama kararını değerlendiren İYİ Partili Erhan Usta, “”Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan’ın affı kabul edilmiş. Yerine Nurettin Nebati atanmış. Türkiye ekonomisinin tabutuna bir çivi daha çakıldı” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 12 02 at 14.45.27 1 Ana Manşet

“SORUN BAKAN DA DEĞİL”

Hancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Berat Albayrak gider Lütfi Elvan gelir; Lüfti Elvan gider Nureddin Nebati gelir… Ama sonuç değişmez! Çünkü sorun ‘bakan’da değil, ‘millete saraydan bakan’da! “dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.