doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Erhan Usta: “Ülke Yönetilemiyor”

erhan-usta-ulke-yonetilemiyor
Daha Fazla Göster

Erhan Usta: “Ülke Yönetilemiyor” İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türkiye’nin son 10 yılda iyi yönetilemediğini belirtti.

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, ülke ekonomisinin iyiye gitmediğini vatandaşın sorunlarının arttığını belirterek, “Ülke son 10 yıldır o kadar kötü yönetiliyor ki. Bütün kazanımları geri gitti “dedi.

WhatsApp Image 2021 11 16 at 19.58.49 Samsun

REFAH SEVİYESİ DÜŞTÜ

Bir televizyon kanalında programa katılan İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, ekonomi ve gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’de refah seviyesinin geçmiş yıllara göre değişmediğini, vatandaşın sorunlarının arttığını ifade eden Milletvekili Usta, hükümete eleştirilerde bulundu.

“VATANDAŞ 2002’DEKİ GİBİ AYNI DURUMDA”

“AK Parti için, ‘Her şeyi kötü” diyemeyiz, veya ‘hep kötüydü’ de diyemeyiz” diyen İYİ Partili Usta, “Elbette AK Parti’nin bu ekonomiyi çok güzel yönettiği zamanlar oldu. Onların içerisinde ben de bir bürokrat olarak çalıştım. Ama özellikle son 10 yıldır o kadar kötü yönetiliyor ki. Bütün kazanımları geri gitti. Yani şimdi 2002’deki bir vatandaş kendisine baksın. Hemen hemen aynı duruma geldi. Ama şöyle bir farklılıkla, o gün borcu yoktu hanımının kolunda bilezik vardı. Bir kenarsa da 300-500 doları, markı vardı. Şu anda hepsinin borcu var. O altınlar eridi. Ama refah açısından baktığınızda üç aşağı beş yukarı aynı durumda. Fakat daha borçlu” ifadelerini kullandı.

Dilber BAHADIR

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir