doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Erhan Usta: “Seçime Hazırız”

erhan-ysta-secime-haziriz
Daha Fazla Göster

Erhan Usta: “Seçime Hazırız” İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, olası bir seçime hazır olduklarını söyledi

İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, partilerinin olası bir seçime hazır olduklarını belirterek, “Türkiye artık gerginlik istemiyor. Vatandaş huzur istiyor” diye konuştu.

“MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR”

İYİ Partili Usta bir televizyon programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. AK Parti’nin sorunları çözemediğini dile getiren Usta, “AK Parti tükeniyor. Son bir haftada bile bir sürü çelişkili açıklama var. Birçok sorunu çözemiyorlar. Bunun verdiği hırçınlıkla oraya buraya saldırıyorlar. Biz yolumuza bakacağız. Hakikaten millet bizi çağırıyor. En AK Partililer dahil bugün yapılanlardan sıkıntı çekiyor. Milletin iradesine ipotek koyacak halleri yok. Geçmiş seçimlerde sandıklarda neler yaptıklarını biliyoruz. Sistemlerimizi oy hırsızlıklarını engelleyecek şekilde tamamen buna yönelik kurduk. Çalışıyoruz. Bu sandık AK Parti’nin sonu olacak” diye konuştu.

“VATANDAŞ HUZUR İSTİYOR”

Partilerinin vatandaşın sorunlarını çözmek için çalıştıklarını belirterek, “Muhalefet olarak seçime hazırız. Hem sistem olarak hem de program olarak hazırız. Zaten vatandaş istiyor. Belki de vatandaşın seçim istediği nadir bir dönemi yaşıyoruz. ‘Artık yeter’ diyorlar. Türkiye artık gerginlik istemiyor. Vatandaş huzur istiyor” ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir