doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Erhan Usta: “EYT’lilerin Duygularıyla Oynamayın”

eytlilerin-duygulariyla-oynamayin-1411
Daha Fazla Göster

Erhan Usta: “EYT’lilerin Duygularıyla Oynamayın” İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, hükümete eleştirilerde bulunarak, EYT sorununun İYİ Parti iktidarında çözüleceğini söyledi.

İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Emeklilikte Yaşa Takılanlar’ın (EYT) sorunlarının AK Parti tarafından gündeme geldiğini ancak
hükümetin EYT sorununu çözecek ekonomik güveni olmadığını belirterek, “EYT’lilerin duygularıyla oynamayın. EYT ile oyun olmaz” dedi.

“KIRILMA NOKTASI”

Bir televizyon kanalında gündeme dair değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, “2018’de verdiğim önerge EYT meselesinin kırılma noktasıdır. Çünkü o gün itibariyle, AK Parti’nin 16 yılı. 16 yıl boyunca AK Parti’ye rağmen Meclis’ten geçmiş tek önergedir o önerge. O günden sonra EYT sorununun çözülememe gibi bir şeyinin olmayacağını söyledim” dedi.

“EYT İLE OYUN OLMAZ”

Son dönemde EYT konusunun AK Parti tarafından gündeme geldiğini ifade eden Usta şunları söyledi: “Bugünde bir bakıyorsunuz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ‘var’ diyor, birileri ‘yok’ diyor. Onlar çözsün çözmesin biz çözeceğiz. EYT’lilerin duygularıyla oynamaktan vazgeçin, insanların aklıyla oynamayın! Sizin ne bu işi yapacak ekonomik güveniniz var ne de kabiliyetiniz var. İYİ Parti iktidarında EYT sorununu çözeceğiz! EYT ile oyun olmaz”

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir