doğa yataks duru
 
5s dikey izosam bilgi

Erdoğan’a ‘Fındık’ Teşekkürü

Erdoğan'a 'Fındık' Teşekkürü
Daha Fazla Göster

Erdoğan’a ‘Fındık’ Teşekkürü AK Parti Samsun milletvekilleri ve belediye başkanları, ‘Giresun kalite fındığın kilosunu 27 lira, Levantı ise 26,5 lira’ olarak açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Fuat Köktaş ile Belediye Başkanları Ali Kılıç ve Halil Akgül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Giresun kalite fındığın kilosunu 27 lira, Levant kalite fındığı 26,5 lira’ olarak açıklamasının ardından, teşekkür edip, çiftçinin yüzünün güldüğünü söyledi.

cigdem karaaslan Ana Manşet

BEREKETLİ OLSUN

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAAASLAN: Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı fındık fiyatı üreticilerimize hayırlı ve bereketli olsun. TMO 2021 yılı fındık alım fiyatı yüzde 50 sağlam iç esasına göre; Giresun kalite fındık için kg başına 27 TL,Levant kalite fındık için kg başına 26,5 TL olarak belirlenmiştir.

yusuf ziya yilmaz Ana Manşet

HAYIRLI OLSUN

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan fındık alım fiyatlarını açıkladı. Üreticilerimize hayırlı olsun

orhan kircali Ana Manşet

TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI : Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı fındık fiyatı üreticilerimize hayırlı ve bereketli olsun. Yüzde 50 sağlam iç esasına göre; Giresun kalite fındık için kg başına 27 TL, Levant kalite fındık için ise kg başına 26,5 olarak açıklandı. Teşekkürler.

fuat koktas Ana Manşet

ÇİFTÇİMİZİN YANINDA

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat KÖKTAŞ: Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 50 randımanlı Giresun kalite kabuklu fındığın taban fiyatı 27 lira, levant kalite kabuklu fındığın taban fiyatını 26,5 lira olarak açıklamıştır. Mazot ve alan bazlı destek bedeli üzerine ilave edilecektir. Her zaman çiftçimizin ve üreticimizin yanında olan Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, Tarım ve Orman Bakanımıza ve Fındık Çalışma Grubu’nu oluşturan milletvekili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çiftçilerimize ve üreticilerimize hayırlı ve bereketli olsun.

ali kilic Ana Manşet

 

YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Terme Belediye Başkanı Ali KILIÇ: Cumhurbaşkanımız fındık üreticisine sahip çıkarak, milletimizin yüzünü güldürdü. Bölgemizin ve ilçemizin en önemli tarım ürünlerinden olan fındığın alım fiyatı Giresun kalite kabuklu için 27 lira, levant kalite kabuklu için 26,5 lira olarak belirlendi. Fındık üreticilerimize hayırlı olmasını diliyor , tüm üreticilerimiz adına teşekkür ediyorum.

halil akgul Ana Manşet

HAYIRLI OLSUN

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil AKGÜL: Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından 50 Randıman Giresun fındığı 27 TL, Levant kalite fındık 26.5 TL olarak açıklandı. Tüm üreticilerimize hayırlı olsun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir