Erdoğan sevgisi…

24 Mart 2018 Cumartesi günü, şehrimizin dikkatle takip ettiği AK Parti’nin 6. Olağan İl Kongresinin yapıldığı gün…

On binlerce Erdoğan sevdalısı kongre salonuna giremeyeceklerini bildikleri halde bu heyecanı yaşamak ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a destek olabilmek için Samsun’un her İlçesinden akın akın gelmişlerdi.

Salonun içerisi ve dışarısı insanlarla doluydu.

Yağmur ve soğuk havaya inat insanlar mutlu ve heyecanlı bir şekilde Cumhurbaşkanımızın gelmesini ve standart haline gelen ilk kısa konuşmasını dışarıda yapmasını bekliyordu.

O sırada kaldırım kenarında oturan yaşlı bir amca gözüme takıldı.

Üstünde yağmurluğu, elinde Türk bayrağı ve partinin bayrağını sıkı sıkı tutuyor ve tek başına bekliyordu.

Yanına yaklaştım ve selam vererek oturdum.

Yaşı yaklaşık 80-85 civarında olan bu amcamız soğuk havaya ve yağan yağmura hiç aldırış etmeden dinliyor ve dua ediyordu.

“Üşümüyor musun amca” diye sorduğum soruya karşılık  “ben bu dava ve bu adam için ölürüm evladım” cevabını aldığımda bu davaya gönül veren ak sakallı ve ak yürekli insanların hasbi duaları sayesinde muzaffer olduğunu bir kez daha görmüş ve şahitlik etmiş oldum.

Bir olacağız, diri olacağız…

2019, bugüne kadar yapılmış olan seçimlerden çok daha önemlidir.

Türkiye’nin kaderini ve dünyanın gidişatını değiştirecek çok önemli seçimler bizleri bekliyor.

Herkes bunun bilincinde olmalıdır.

Samsun’daki siyaset anlayışı ve görev alışkanlıklarının artık değişmesi lazımdır!

Hiç kimse vatandaşın oyunu garanti görmesin.

Sen ben kavgası ile geçirecek vaktimiz yok.

Aksi halde karşılaşacağımız problemler hepimizi ezer geçer.

Milletimizi çok önemli ve zorlu günler bekliyor!

Memleketimizin ve insanımızın geleceği hakkında daima iyi ve güzel şeyler düşünmek lazımdır.

Sonradan ah vah fayda etmez.

Hayırlı olsun…

Göreve yeni seçilen AK Parti İl teşkilatının tüm üyelerini tebrik eder, başarılar dilerim.

YORUM EKLE
YORUMLAR
HALİL KIRBAŞ
HALİL KIRBAŞ - 6 ay Önce

Çok Değerli Kürşat kardeşim yaptığınız bu güzel yorumlar yerinde olmuştur. Bendeniz ilk defa Salonda değilde dışarıda SN. Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz söz üzre beraber ıslandık yağan yağmurda anektoduna canlı olarak eşlik ettik Cumhurbaşkanımıza olan sevgi ve bağlılığı bilahare deklare etmiş olduk. Halk Cumhurbaşkanımıza o kadar inanmış ve aşık olmuşki Halkın Adamı Hakkın aşığı bir Cumhurbaşkanını bağrına öyle basmışki Allahtan başka hiç bir güç bu sevgiyi bu güveni asla yıkamaz. 2002 Ak parti Ak Dava şuuru insanların içine yerleşmiştir. Allahın izniyle inşAllah bu dava Bu güzel memleketin insanlarıyla hakkettiği en güzel değeri bulacaktır. Buna Ak davaya inanmış Ak yolcular gibi Elhamdülillah inanıyoruz. 2002 Ruhunu yakalamak çok önemlidir. Yeni seçilen Ak Parti Samsun İl Teşkilatına ve Diğer seçilen İlçe Teşkilatlarına başarılar dilerim. Bizim çalıştığımız dönemden daha fazla çalışmak insanların sorunlarını çözmek zorundalar. Tabana inmek insanları ikna etmek önce kendisi İnanıp yaşayacak sonrada o İnanıp yaşadığı yaptığı şeyleri Ak Dava düsturuyla Halka indirgeyecektir. Kibirle Değil tevazuyla öfkeyle değil sakinlikle Konusuna hakim aktif başarılı inançlı azimli Cesaretli dürüst bir düşünce yapısıyla ben düşüncesiyle değil biz düşüncesiyle emin adımlarla yola çıkmalı kararlı ve dik duruşlu olarak önünde en güzel örnek SN. Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Ak Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan en önemli yol arkadaşı ve rehber olacaktır. Tüm teşkilat mensuplarımız Ahde Vefayı asla unutmasınlar onların oturdukları makamlarda daha önceleri başkaları oturuyordu. Onlar davalarına hizmet ettiler o makamların gelip geçici olduğunu gördüler. Bu bir hizmet yarışı deyip yerlerini diğer teşkilat mensuplarına devrettiler. Görevlerini yapmaya azami gayret gösterdiler. Her görev değişiminde göreve gelen yapılanların üzerine bir şeyler daha katmak durumundadır. Seçilen Tüm teşkilatlar 2019 Yerel ve Genel seçimlerinde azami gayret göstererek kaxanımlarımızı kaybetmeden üzerine bir şeyler eklemek durumundadır. 2019 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Türkiyenin Bekaa seçimidir. Şimdiden Tüm teşkilat mensuplarımıza başarılar diler Ak Dava çıtasını en yukarı seviyeye taşımalarında Yüce Allahın Mazhariyetine nail olmalarını Cenabı Allahtan niyaz ederim. Selam ve saygılarımı sunarım..

Merve Kılıç
Merve Kılıç - 6 ay Önce

böyle düşünen dava neferleri lazım gerisi boş.

ferhatc
ferhatc - 6 ay Önce

kardesim tabiki bu dava sen ben cekismelerinde eritilemez lakin herkez donuo bir aynaya bakmali ben bu davaya ne kadar sadik bir neferim diye oyle icki kadehleri ile baldiriciplak pozlarile sakali serifi kamuflaj malzemesi yapmak ilede dava yurumez kendimize cekiduzen vermeliyiz vesselam

Ersan Salihoğlu
Ersan Salihoğlu - 6 ay Önce

Bunun önemini birde Al Partili şımarık vekiller ve yöneticiler bilse. Öncelikle onlara anlatmalı derin ben güzel kardeşim. Samimi yazın çok güzel olmuş. Tebrik ederim.

İbrahim Dönmez
İbrahim Dönmez - 6 ay Önce

Aferin Kürşad, güzel faydalı bir yazı. Başarılar dilerim.!

Murat Sönmez
Murat Sönmez - 6 ay Önce

Yüreğine sağlık başkanım. Sosyal medya hesabında paylaştığın resimde o nur yüzlü amcayı gördüm. Böyle samimi insanlara çok ihtiyacımız var hemde çok

banner849

banner826