baskaynak https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey izo HRS Ajans

Ercan Karagöz Oda Seçimi İçin Sıkı Çalışıyor!

featured

Ercan Karagöz Oda Seçimi İçin Sıkı Çalışıyor! Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanlığına aday olan Ercan Karagöz, 23 Ocak’ta yapılacak oda seçimi sıkı çalışıyor.

Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkan adayı Ercan Karagöz, oda üyesi esnaflara gerçekleştirdiği ziyaretlerle şimdiden güven oyu aldı.

WhatsApp Image 2022 01 07 at 15.59.30 Ana Manşet

Başkan adaylığını açıklayan Ercan Karagöz, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, başkanlığa seçilmesi halinde, oda üyesi esnafların menfaatleri için hayata geçirmeyi planladığı projeleri duyurmuştu.

Adaylık açıklamasının ardından Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası üyesi esnaflara yönelik ziyaret turlarını başlatan Ercan Karagöz, ayrıca Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın ve Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Eyüb Güler ile de bir araya geldi.

WhatsApp Image 2022 01 07 at 15.59.31 1 Ana Manşet

Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanlığına genç ve dinamik bir yönetim kurulu ile aday olduklarını belirten Ercan Karagöz, ziyaret turlarında ise oda üyesi esnafların ilgisi ile karşılaştı.

WhatsApp Image 2022 01 07 at 15.59.32 Ana Manşet

Ercan Karagöz yaptığı açıklamada, “23 Ocak tarihinde odamızın yapılacak olan seçimleri öncesi esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Bununla birlikte meslek büyüklerimiz ile görüşerek onların fikirlerini alıyoruz. Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası esnaflarımızın göreve geldiğimizde yüzlerini güldüreceğiz. Hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizin tamamı, odamız esnaflarının yıllardan beri yaşadığı sorunlara neşter vuracak hizmetler olacak. Daha önce söylediğimiz gibi, odamız üyesi esnaflarımızın takdiri ile göreve seçilmemiz halinde, biz esnaflarımızın temsilcisi onlarda bizim başkanımız olacak. Yönetim kadromuz ile yıllardan beri süren sorunlara çözüm getirmek için bu yola çıktık. Kararlıyız ve inançlıyız. Esnaf kardeşlerimiz, dostlarımız ve meslek büyüklerimizin gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde gösterdikleri yakın ilgi, bizi daha da çok kamçılıyor. Biz oda başkanlığı görevine geldiğimizde Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası, Samsun’da sesini güçlü bir şekilde duyuracak. Ve esnaflarımız ile birlikte Samsun’da varlığımızı hissettirerek, sorunlarımızı tek tek çözeceğiz. Makamında oturan değil, daima sahada oda üyesi esnaflarımızla birlikte omuz omuza olacağız” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2022 01 07 at 15.59.31 Ana Manşet

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.