Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği(TEMAD) Samsun Şubesi, lösemili çocuklar yararına, sergi açıyorlar. Kan hastalıkları bulunan çocuklara kampanya başlatmak için toplantı düzenlendi.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği(TEMAD) Samsun Şubesi, lösemili çocuklar için sergi açıyor.Kan hastalıkları bulunan çocuklar için kampaya başlatmak amaçlı çok sayıda dernek toplantı düzenledi.

KAMPANYA İÇİN TOPLANTI DÜZENLENDİ

Lösemili çocuklar için yardım kampanyaları başlatılması adına TEMAD Samsun Şubesinde toplantı düzenlendi. Derneklerin katkılarıyla düzenlenen toplantıya,  Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği(LÖSAM) Samsun Yönetim Kurulu Üyesi Sema Danışmaz, TEMAD Kadınlar Kolu Başkanı Sevilay Çayır ve İl Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

GELİRİN YÜZDE 50'Sİ LÖSAM'A

Toplantıda konuşan TEMAD Samsun Şubesi Başkanı Tanju Arat, “Derneğimize gelen LÖSAM Yönetim Kurulu Üyesi Sema Danışmaz’ın sunumu sonrasında dernek olarak bu yavrularımıza destek olma kararı aldık. Bu amaçla TEMAD Samsun İl Başkanlığı ve Kadın Kolları olarak üyelerimizle destek çalışması yapacağız. Ayrıca çocuklarımıza destek olmak amacıyla kasım ayında resim ve el sanatları sergisi açarak elde edilecek gelirin yüzde 50'sini LÖSAM'a bağışlamayı kararlaştırdık” diye konuştu.
Arat, lösemili çocukların tedavilerine destek olmak amacıyla her türlü katkıyı sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

Samsun'da akıma kapılan inek telef oldu Samsun'da akıma kapılan inek telef oldu

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.