doğa hrsagency cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol bilgi

Elenirken ‘Baba’ Demişti! Mehmet Yalçınkaya’dan Burcu Önal’a Teklif

featured

Elenirken ‘Baba’ Demişti! Mehmet Yalçınkaya’dan Burcu Önal’a Teklif Ekranların sevilen şef yarışması MasterChef Türkiye’de bu sezonun sevilen yarışmacılarından Burcu Önal yarışmaya veda etmişti.  Elenirken baba diye hitap ettiği ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’dan iş teklifi gitti.

burcu 4 Güncel

Şef Mehmet Yalçınkaya’nın, geçtiğimiz haftalarda MasterChef Türkiye macerası son bulan Burcu Önal’a iş teklif ettiği öne sürüldü. Burcu Önal’ın Mehmet Yalçınkaya’nın restoranında workshop verdiği görüntüler, iddiaların doğruluğunu güçlendirdi.

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun iddialı yarışmacıları arasında yer alan ancak ani vedasıyla izleyiciyi şaşırtan Burcu Önal ile ilgili şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Yalçınkaya’nın restoranında kursiyerlere eğitim veren Burcu Önal’ın, ilerleyen günlerde de Şef Mehmet Yalçınkaya ile çalışacağı öne sürüldü.

burcu Güncel

Mehmet Yalçınkaya’nın oğlu Emre Yalçınkaya, Instagram hesabında babasının restoranından görüntüler paylaştı. Görüntülerde, Burcu Önal’ın kursiyerlere eğitim verdiği kareler de yer aldı. Burcu Önal’ın Mehmet Yalçınkaya’nın restoranında eğitim vermesi, sosyal medyada ”Mehmet Yalçınkaya, Burcu Önal’a iş teklif etti” iddialarını gündeme getirdi.

Mehmet Yalçınkaya, elenirken kendisine ‘baba’ sözüyle hitap eden Burcu Önal’a, ”Artık kocaman bir aileyiz. Sonuna kadar senin arkandayız! Her zaman bizi ara” sözleriyle veda etmişti

burcu 3 Güncel

BURCU ÖNAL KİMDİR?

1986 yılında İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde doğan Burcu Önal, aslen Diyarbakırlı. 15 yıl Asya’da yaşayan Burcu Önal, Çin yemekleri konusunda uzmanlık kazandı. Bir dönem yemek öğretmenliği yapan Önal’ın, İstanbul Tarlabaşı’nda bir Asya restoranı bulunuyor. Burcu Önal, 2020 yılında da MasterChef’e katılmıştı ancak yarışmacılardan Walison’a yardım ettiği için elenmişti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.