banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Başkan Yanılmaz, çocuklarla park temizledi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, temizliğin önemine dikkat çekmek için çocuklarla park temizliği yaptı.Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, belediye ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları inceledikten sonra parkta bulunan...

ELAZIĞ 31.05.2018, 17:27
Başkan Yanılmaz, çocuklarla park temizledi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, temizliğin önemine dikkat çekmek için çocuklarla park temizliği yaptı.

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, belediye ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları inceledikten sonra parkta bulunan çocuklarla bir araya geldi. Sohbet sırasında temizliğin önemine değinen Başkan Yanılmaz, çocuklarla birlikte çevre temizliğine hem katkıda bulunmak hemde farkındalık oluşturmak için parkta temizlik yaptı.

Parkların çocukların gelişimi ve eğitim sürecinde önemli bir yaşam alanı olduğunu belirten Belediye Başkan Mücahit Yanılmaz "Eğitim sadece okullar ile sınırlı bir etkinlik değildir. Oyun parkları çocuklarımızın eğitim ve gelişim sürecinde fazla enerjilerinin harcanması ve yeteneklerinin ortaya çıkarılması noktasında büyük önem taşımaktadır. Biz Elazığ Belediyesi olarak parklarımızı onarmak ve çocuklarımız için daha elverişli konuma getirmek amacıyla çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz"dedi.

Bugün çocuklarla çevre ve görüntü kirliliğine sebep olan atıkları temizlediklerini aktaran Başkan Yanılmaz," Bundan sonra da ümit ediyoruz ki tüm vatandaşlarımız aynı duyarlılığı gösterir. Çocuklarımız için en önemli yaşam alanları olan parklarımızı daha temiz tutarak sahiplenirler"diye ifade etti.
Yorumlar (0)
17°
az bulutlu
Namaz Vakti 17 Eylül 2019
İmsak 04:43
Güneş 06:09
Öğle 12:34
İkindi 16:04
Akşam 18:50
Yatsı 20:11