banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Metro Turizm'den tam destek

Metro Turizm, Onursal Başkanı Galip Öztürk öncülüğünde, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı "Enflasyonla Topyekün Mücadele" kampanyasına yüzde 10 oranında indirimle katkı sağlayacak

EKONOMİ 10.10.2018, 09:34
Metro Turizm'den tam destek

Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı "Enflasyonla Topyekun Mücadele" kampanyasına bir destek de ulaşım devi Metro'dan geldi. Onursal Başkan Galip Öztürk öncülüğünde desteğini açıklayan Metro Turizm, yüzde 10'luk bir destekle kampanyaya önemli bir katkı sağlayacak. 

BAKAN'A TEŞEKKÜR
Kampanyanın ülke ve millet için önemine değinen Galip Öztürk, "Ülkemizin çıkarları doğrultusunda çizilen yolda yürümeye her zaman hazırız. Bizler ülke ve milletimizin menfaatleri adına birlik olduğumuz sürece bütün zorlu dönemleri aşabileceğimize inanıyorum. Bu önemli adımdan ötürü Bakanımız Sayın Berat Albayrak'a da milletimiz ve sektörümüz adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

MÜCADELE ÇAĞRISI
Metro Turizm'in daha önce ekonomik saldırılar karşısında da "döviz bozdurma kampanyası" başlattığını hatırlatan Galip Öztürk, böyle kritik bir dönemde bütün sektörlere birlikte mücadele etme çağrısı yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!