banner1518

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Mehmet Şimşek'ten Ali Babacan sorusuna yanıt

Eski Maliye Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Ali Babacan tarafından kurulacağı iddia edilen partiyle birlikte hareket edebileceği yorumlarına ilişkin soruya cevap verdi. Şimşek, 'Zamanı gelince konuşuruz' ifadelerini kullandı.

Ekonomi 10.07.2019, 12:38
153
Mehmet Şimşek'ten Ali Babacan sorusuna yanıt

SASA tarafından düzenlenen basın toplantısında konuşan eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 'Reuters'ın Babacan ile birlikte hareket edebileceğiniz şeklinde yorumlar var, ne diyorsunuz?' sorusuna yanıt verdi. Şimşek, yanıtında 'Zamanı gelince konuşuruz' dedi. 

Habertürk yazarı Nagehan Alçı da, eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile ilgili kaleme aldığı köşe yazısında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Mehmet Şimşek'in, Ali Babacan hareketinin içinde bulunup bulunmadığı çok tartışılmıştı. Kesin olarak söyleyebilirim ki Şimşek bu hareketin bırakın içinde olmayı tam da göbeğinde yer alıyor. Londra'daki finans ve iş çevrelerine bu oluşumun tanıtımını yapan bizzat Mehmet Şimşek. Yeni partinin Türkiye ekonomisini tekrar düze çıkarabileceğini anlatıyor. Yani Mehmet Bey Özgürlük ve Hukuk Partisinin "nomenklatura"sının içinde."

Yorumlar (0)