banner1223

Ladik'te yeni tekstil atölyesi

SAMSUN (AA) - Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, 20 kişiye istihdamı sağlayacak tekstil atölyesinin açılışını yaptı.Ladik Sanayi Sitesi'nde atölyenin açılışı, kurban kesilmesi ve duaların okunmasının ardından gerçekleştirildi.İlçede...

Ladik'te yeni tekstil atölyesi
banner1250

SAMSUN (AA) - Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, 20 kişiye istihdamı sağlayacak tekstil atölyesinin açılışını yaptı.

Ladik Sanayi Sitesi'nde atölyenin açılışı, kurban kesilmesi ve duaların okunmasının ardından gerçekleştirildi.

İlçede istihdama katkı sağlayacak tekstil atölyesinin hayırlı olmasını dileyen Özbalcı, daha sonra atölyede incelemede bulundu.

Yetkililerden bilgi alan Özbalcı, şöyle konuştu:

"İlk etapta 20 işçi istihdamıyla tekstil atölyesini hayata geçiren Nuri kardeşimiz ile gurur duyuyoruz. Tekstilimiz, istihdama ve ilçemizin ekonomisine şüphesiz katkı sağlayacaktır. İlçemizin yetiştirdiği evlatların buralarda yatırım yapmasını gerçekten çok önemsiyoruz. Bu anlamda yapılan yatırımları desteklediğimizi ve her zaman yanlarında olacağımızı belirtmek istiyorum. Rabbim helalinden bereketli kazançlar nasip etsin. İlçemize hayırlı olsun."

Tekstil atölyesinde çalışan sayısının zaman içinde 40'a çıkarılacağı belirtildi.

Açılışa, Belediye Başkanı Selim Özbalcı'nın yanı sıra AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican, Belediye Meclis Üyesi Ali Ömür, ERAS Tekstil İşletmecisi Nuri Tufan Noyan, Avcı Sultan Mehmet Merkez Cami İmamı Ahmet Yılmaz, sanayi esnafı, tekstil çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148