Hilas Otel

Çelik İnşaat

Bekçi alımı sınav giriş belgesi

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda duyurulan 8 bin bekçi alımı için sınav giriş belgeleri açıklandı.

Bekçi alımı sınav giriş belgesi

Polis Akademisi Başkanlığı, 8 bin bekçi alımı için yapılacak sınavda sınav giriş yerlerini açıkladı.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sitesinden Bekçi alımı başvurusu yapan adayların beklediği haber geldi. Bekçilik sınavı sınav giriş belgeleri yayımlandı. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bekçi alımı sınav belgesi ve sınav giriş yerleriyle ilgili yapılan açıklamada, '2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, ön sağlık kontrolü yapılacakları başvuru merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve başvuru merkezinde adayların şahsen müracaatları alınıp ön sağlık kontrolü uygulanacaktır. Bu aşamalardan başarılı olan adayların yazılı sınav tarihi ve sınav merkezi ilerleyen süreçte açıklanacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. 

İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir. 

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.' ifadeleri kullanıldı. 
 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal  sağlam
kemal sağlam - 7 gün Önce

ilkokulmezunuyum

kemalsağlam
kemalsağlam - 7 gün Önce

ilkokulmezunuyum

SIRADAKİ HABER