banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

AOSB, Vakıfbank üst yöneticilerini ağırladı

Vakıfbank üst düzey yöneticileri, Adana Organize Sanayi Bölgesi’ni (AOSB) ziyaret ederek, sanayicilere yönelik bankacılık hizmetleri konusunda bilgi verdi.VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin, Genel Müdür Mehmet Emin Özcan, Vakıfbank...

EKONOMİ 27.12.2017, 10:35
AOSB, Vakıfbank üst yöneticilerini ağırladı

Vakıfbank üst düzey yöneticileri, Adana Organize Sanayi Bölgesi’ni (AOSB) ziyaret ederek, sanayicilere yönelik bankacılık hizmetleri konusunda bilgi verdi.

VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin, Genel Müdür Mehmet Emin Özcan, Vakıfbank Grubu ortaklıklarının genel müdürleri ve beraberindeki heyet AOSB Başkanı Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kara, Selahattin Onatca, Denetim Kurulu Üyeleri Hilal Aksöz ve Mustafa Fidan ile AOSB Bölge Müdürü Mustafa Keskin tarafından konuk edildi.

AOSB Başkanı Bekir Sütcü, görüşmede, bölge hakkında bilgi verirken, 450’nin üzerinde işletmenin faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. Bölgenin 16 milyon metrekarelik alanını daha da genişleteceklerini belirten Başkan Sütcü, 35-40 bin kişinin istihdamının sağlandığına dikkat çekerek, “Türkiye şartlarında enerjiden suya, doğalgazdan telekomünikasyona her türlü altyapı yatırımlarını tamamlamış sektörel olarak karma bir yapıya sahibiz” dedi.

Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin ise sanayicilerle gerçekleştirdikleri görüşmelerin her zaman çok büyük faydasını gördüklerini söyledi. Alptekin, “Dostlarımızla, müşterilerimizle aile ortamı içerisinde bir araya gelip karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Bunun da her zaman olumlu neticelerini aldık” diye konuştu.

İsmail Alptekin, sanayicilere bankanın hizmetleri anlatmak, ihtiyaçları yerinde tespit ederek, bu hizmetleriyle ülkeye daha fazla katkı sağlamak niyetinde olduklarını vurguladı. Alptekin, Adana Organize Sanayi Bölgesi’nin her yönden geliştiğini gördüğünü kaydederek, bundan dolayı AOSB Başkanı Bekir Sütcü’yü kutladı.

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, Adana Organize Sanayi Bölgesi’ne önemli destekler vermeyi planladıklarını belirterek, enerji verimliliğini artırma ile nakit yönetiminde işbirliği yapmak istediklerini söyledi.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!