banner1219

Almanya işçi alımıyla alakalı flaş gelişme!

Geçtiğimiz aylarda OBM firmasının Almanya'da istihdam edilmek üzere Türk işçiler aradığı haberi oldukça rağbet görmüştü. Firmayla alakalı bir gelişme yaşandı. İşçi alımları yeniden mi başlayacak?

Almanya işçi alımıyla alakalı flaş gelişme!
banner1227

Geçtiğimiz aylarda OBM firmasının Almanya'da istihdam edilmek üzere Türk işçiler aradığı haberi oldukça rağbet görmüştü. Yoğun ilgi nedeniyle OBM Türkiye internet sitesi erişime kapatılmıştı. Site, yeniden aktif edildi.

Aktif edilen siteden ise şu şekilde bir açıklama yayımlandı: 

 "Dikkat! Şu anda başvurularımız dondurulmuştur! Ofislerimizde ve telefon ile başvuru kaydı yapılmamaktadır. Başvurularda asla ve asla ücret talep edilmemektedir! Dikkat! E-mail adreslerimizden form veya cv kabul edilemez. Bu tür başvuruları sistem otomatik olarak silerek değerlendirilmemektedir." 

"Başvurularda asla ve alsa ücret talep edilmemektedir. Sitemiz dışında hiçbir yerde başvuru yoktur. Başvurular dondurulmuş olup, gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Alanınız dışında veya birden fazla alanda başvuru yapmanız halinde başvurunuz geçersiz sayılabilir."

OCAK AYINDAN SONRA BAŞLAYACAK

OBM Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Osman Taş açıklamasında, işçi alımlarının 2019 Ocak ayı sonrasında başlayacağını belirtmişti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148