500 bin TL'ye kadar kredi imkanı!

Kredi Garanti Fonu tarafından öz kaynaklarla sağlanacak olan ve KOBİ'lere 500 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunan 'KGF Destek Kredisi Projesi' bugün itibariyle başladı. 

500 bin TL'ye kadar kredi imkanı!
banner1314

Kredi Garanti Fonu tarafından hayata geçirilen ve KOBİ'lere can suyu olması beklenen 'KGF Destek Kredisi Projesi' bugün itibariyle başladı. KGF kredisi sayesinde KGF kefaleti ve uygun maliyetlerle kredi alma imkanı bulunurken, öz kaynaklardan sağlanan destekle oluşturulan paket bugün itibariyle uygulamaya sokuldu. Proje kapsamında KOBİ'lere 500 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlanacka.

%80 kefalet

Proje kapsamında KOBİ'ler azami olarak 500 bin TL'lik krediyi %80 KGF kefaletiyle kullanabilecek. Portföy Garanti Sistemi ile kullandırılacak kredilerin vadesi 12 aya kadar geri ödemesiz olacak. Süre asgari 36 ay, azami 60 aya kadar uzatılabilecek.

KGF Destek Kredisi'ne hangi bankalardan başvurulur

KGF Destek Kredisi'nden yaralanmak isteyen KOBİ'ler, kendilerine en yakın Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Alternatif Bank, Halk Bankası, QNB Finansbank, VakıfBank, Denizbank, Şekerbank, Ziraat Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Ziraat Katılım Bankası'na başvuruda bulunabilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308