banner1223

3 bin Euro maaşla işçi alınacak

Geçtiğimiz aylarda OBM firmasının Almanya'da istihdam edilmek üzere Türk işçiler aradığı haberi oldukça rağbet görmüştü. Yoğun ilgi nedeniyle OBM Türkiye internet sitesi erişime kapatılmıştı. Site, yeniden aktif edildi. Yeni alımlar ne zaman başlayacak? alım şartları nedir? alıma nasıl başvurulur?

Geçtiğimiz aylarda OBM firmasının Almanya'da istihdam edilmek üzere Türk işçiler aradığı haberi oldukça rağbet görmüştü. Yoğun ilgi nedeniyle OBM Türkiye internet sitesi erişime kapatılmıştı. Site, yeniden aktif edildi.

Aktif edilen siteden ise şu şekilde bir açıklama yayımlandı: 

 "Dikkat! Şu anda başvurularımız dondurulmuştur! Ofislerimizde ve telefon ile başvuru kaydı yapılmamaktadır. Başvurularda asla ve asla ücret talep edilmemektedir! Dikkat! E-mail adreslerimizden form veya cv kabul edilemez. Bu tür başvuruları sistem otomatik olarak silerek değerlendirilmemektedir." 

"Başvurularda asla ve alsa ücret talep edilmemektedir. Sitemiz dışında hiçbir yerde başvuru yoktur. Başvurular dondurulmuş olup, gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Alanınız dışında veya birden fazla alanda başvuru yapmanız halinde başvurunuz geçersiz sayılabilir."

OCAK AYINDAN SONRA BAŞLAYACAK

OBM Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Osman Taş açıklamasında, işçi alımlarının 2019 Ocak ayı sonrasında başlayacağını belirtmişti.


İŞKUR'LA ANLAŞMA SAĞLANDI

OBM Türkiye tarafından yapılan açıklamada İŞKUR ile anlaşma sağlandığını aktardı.

3 BİN EURO MAAŞ

Yeni 10 bin kişilik kadroyu önümüzdeki ay başında açacak olan OBM, işçilere 3 bin Euro maaş verileceğini de daha önce paylaşmıştı.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148