banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Kozan Eğitim Bir Sen’den çocuklara tiyatro etkinliği

banner1357

Adana’nın Kozan ilçesinde Eğitim Bir Sen Temsilciliği’nin katkılarıyla çocuklara yönelik Hacivat Karagöz tiyatro oyunu sahnelendi.Özden Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlik Eğitim Bir Sen Kozan İlçe Başkanı Umut Gül’ün açış...

EĞİTİM 08.01.2018, 15:47
Kozan Eğitim Bir Sen’den çocuklara tiyatro etkinliği
banner1353
banner1375

Adana’nın Kozan ilçesinde Eğitim Bir Sen Temsilciliği’nin katkılarıyla çocuklara yönelik Hacivat Karagöz tiyatro oyunu sahnelendi.

Özden Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlik Eğitim Bir Sen Kozan İlçe Başkanı Umut Gül’ün açış konuşması ile başladı. Gül, “Gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızın derslerinde başarılı olmalarının yanı sıra onlara sosyal hayatta da bir şeyler kazandırmalıyız. Genelde üyelerimizle bir araya geliyorduk ama bugün çocuklarımızla bir araya gelmek istedik. Çocuklarımızı maalesef okul ders öğrenci koşuşturmasından ihmal ettiğimizi düşünerek üyelerimizin çocuklarına ve misafirlerimize yönelik böyle bir etkinlik yapmaya karar verdik. Bugünkü programımıza katılan ve destek olan tüm sponsorlarımıza, davetlilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından çocuklara yönelik "Karagöz Dişçide" adlı oyununu sergilendi. Oyun sonrası yine ebru sanatının nasıl yapıldığı örnek çalışmalar çocuklara anlatılarak palyaçolar ile birlikte programa katılan çocuklar doyasıya eğlenme imkanı buldu.
Yorumlar (0)