banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Kaymakam Sırmalı “Kitaplar, hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır”

banner1357

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ile birlikte Kadıköy Leman Akpınar Ortaokulunda kitap okuma etkinliğine katılarak öğrencilerle birlikte kitap okudular.Kitap okuma etkinliğinin sona ermesinin ardından,...

EĞİTİM 08.01.2018, 15:34
Kaymakam Sırmalı “Kitaplar, hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır”
banner1353
banner1375

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ile birlikte Kadıköy Leman Akpınar Ortaokulunda kitap okuma etkinliğine katılarak öğrencilerle birlikte kitap okudular.

Kitap okuma etkinliğinin sona ermesinin ardından, öğrencilerin gelecekte ulaşmak istedikleri hedefler ve kitap okumanın önemi üzerine öğrencilerle sohbet eden Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı “Sevgili öğrenciler, kitaplar hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bende çok yoğun çalışmama rağmen, her gün kitap okumaya zaman ayırıyorum. Sizlerde boş kaldığımız anlarda kitap okuyarak zamanı değerlendirin. Zaman çok kıymetli sevgili öğrenciler, zamanın kıymetini bilin. Başarıya ulaşmak için kendinizi iyi bir şekilde yetiştirin. Devletimiz güzel imkanlar sunuyor, okullarınız güzel. Eğitim koşulları güzel. Hedeflerinize ulaşmak için çaba sarf edin. Televizyon ve internet başında zaman geçirmeyin. Derslerinizi iyi çalın. İnsan hiç çalışmadan doktor yada hakim olabilir mi? Her mesleğin ardında, bir başarı hikayesi vardır. Sizler geleceğimizin, doktoru, mühendisi, öğretmeni olacaksınız.’’ dedi. Ardından kısaca özgeçmişinden de bahsederek, “Aydın ili Kuyucak ilçesinde doğdum. İlköğretimi Kuyucak Atatürk İlkokulunda, Orta öğretimi ise Kuyucak Lisesinde bitirdim. Daha sonra kendime hedefler belirleyerek, öğretim hayatıma devam ettim. O hedefler doğrultusunda ilerledim. Sizlerde kendinize hedefler belirleyin. Gelecekle ilgili bir amacınız, bir hedefiniz olsun.’’ dedi.
banner1374
Yorumlar (0)
banner1381
sisli
Namaz Vakti 20 Kasım 2019
İmsak 05:53
Güneş 07:22
Öğle 12:25
İkindi 14:56
Akşam 17:19
Yatsı 18:43