İstanbul Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, Yeni Yıla Lösev İle Girdi

İstanbul Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, LÖSEV’e destek amacıyla dört yıldır olduğu gibi bu yıl da yeni yıla LÖSEV ile girdi.İstanbul Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksekokulu tarafından 5. Sosyal Sorumluluk Günleri kapsamında...

İstanbul Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, Yeni Yıla Lösev İle Girdi
banner1314
İstanbul Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, LÖSEV’e destek amacıyla dört yıldır olduğu gibi bu yıl da yeni yıla LÖSEV ile girdi.
İstanbul Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksekokulu tarafından 5. Sosyal Sorumluluk Günleri kapsamında “Yeni Yılda Bir Mutluluk da Sen Al” projesi hayata geçirildi. Üniversitenin Sosyal Sorumluluk Kulübü tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında MYO Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı Emel Tozlu ve öğrencileri Latife Sümeyye Uçar, Leyla Avşar, Kenan Bostancı, İrem Nazik projede yer aldı. Yapılan projede LÖSEV’e destek amacıyla dört yıldır olduğu gibi bu yıl da, yılbaşı standı kuruldu stantta lösemili çocukların aileleri tarafından yapılan bebekler, takvimler, magnetler, rozetler ve yastıklar satıldı. Bunun yanı sıra lösemi hastalığı ile ilgili bilgi verip konu hakkında farkındalık oluşturmak amaçlı seminer verildi. Seminere davetli konuşmacı olarak katılan LÖSEV Sosyal Hizmet Danışmanı Seval Taşkın, “Gerçekleştirdiğiniz yılbaşı kampanyası, son zamanlarda gördüğüm en özen gösterilen kampanyalardan. Mutlaka kurum olarak tekrar üniversitenizde yer almak isteriz” diyerek memnuniyetini dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312