Bir kez daha engel tanımadılar

Gönüllü olarak bedensel engelli öğrencilere dans dersi veren ve  sosyal medyaya düşen videoları ile Türkiye'nin gönlünü fetheden Çağlar Özdemir, engelli öğrencisi Sadık Remzi Şen ile bir dans gösterine imza atarak, gönülleri bir kez daha fethetti

banner1314

Smasun Atakum İlçesi Bayındır İlkokulu'nda gerçekleştirilen karne töreni renkli görüntülere sahne oldu. Gönüllü olarak bedensel engelli öğrencilere dans dersi veren ve daha önce sosyal medyaya düşen videosuyla Türkiye'nin gönlünü fetheden Çağlar Özdemir, Bayındır İlkokulu'nda okuyan engelli öğrencisi Sadık Remzi Şen ile muhteşem bir dans gösterine imza attı. 

ENGELİ UNUTUYORUM 
Dans ederken çok mutlu olduğunu ve engelli olduğunu unuttuğunu söyleyen Sadık Remzi Şen, “Çağlar öğretmenimle birlikte boş zamanlarımzıda çalışıyoruz. Bu dans gösterisine de çok çalıştık.  Dans ederken engelli olduğunuzu fark etmiyorsunuz. Zaman hemen akıp gidiyor. Diğer engelli arkadaşlarımda dans etsin, faaliyetlere katılsın" dedi.

EVDE KALMASINLAR 
Engelli çocuklara gönüllü olarak dans dersi veren Çağlar Özdemir ise, “Sadık’la 4 yıldır dans ediyoruz.  Sadık’ın o muhteşem enerjisini dansa koreografiye yansıtmaya çalıştık. Güzel görüntülerin ortaya çıktığına inanıyorum. Sadık çok mutlu oluyor ve en önemli olan şey de bu. Hiçbir özel çocuğumuzun evde kalmasını istemiyorum. Sadık, her zaman her etkinlikte bulunabileceğini göstermeye çalışıyor" dedi.

Merve İLHAN, Uğur ATICI

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308