Seyyahlar İstanbul’u Fethetti

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Düzce Gençlik Merkezi, Seyyah Bizim İller projesi kapsamında öğrencileri, yakın illerin kültürel ve tarihi mekanlarını tanıtmaya devam ediyor. Öğrenciler son...

Seyyahlar İstanbul’u Fethetti
banner1314
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Düzce Gençlik Merkezi, Seyyah Bizim İller projesi kapsamında öğrencileri, yakın illerin kültürel ve tarihi mekanlarını tanıtmaya devam ediyor. Öğrenciler son olarak İstanbul’u gezdi.

Seyyah Bizim İller projesi kapsamında 40 kız ve 40 erkek öğrenci, İstanbul’un tarihi mekanlarını tanıma fırsatı buldu. Yaklaşık 3 senedir gençlik merkezi gönüllüleri ve öğrencilerin çeşitli illeri tanıması ve tarihini daha iyi anlaması amacıyla başlatılan Seyyah Bizim İller projesi bütün hızıyla devam ediyor. Uzunmustafa Ortaokulu ve İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan 40’ı kız 80 öğrenci, İstanbul’un tarihi ve kültürel mekanlarını yakından gezdi.

80 Düzceli seyyah, Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Sultanahmet Camii ve Panorama 1453 gezilerinden oldukça memnun kaldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300