banner1518

banner1365

banner1519

banner1345

banner1334

banner1324

Ekipler sanayi esnafını denetledi

KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ ÇERÇEVESİNDE ARTAN VAK’ALARIN ARDINDAN DÜZCE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, GIDA TARIM HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜ VE SAĞLIK İL MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ ORTAKLIĞINDA KURULAN EKİPLER, SANAYİ SİTESİNDE DENETİM YAPTI. EKİPLER MASKE TAKMAYAN VATANDAŞLARI UAYARIRKEN, ALINAN ÖNLEMLERİ DE GÖZDEN GEÇİRDİLER.

DÜZCE 04.11.2020, 10:32
1
Ekipler sanayi esnafını denetledi

DÜZCE (İHA) – Korona virüs tedbirleri çerçevesinde artan vak’aların ardından Düzce İl Emniyet Müdürlüğü, Gıda tarım Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Sağlık İl Müdürlüğü ekipleri ortaklığında kurulan ekipler, sanayi sitesinde denetim yaptı. Ekipler maske takmayan vatandaşları uayarırken, alınan önlemleri de gözden geçirdiler.

Korona virüs vak’aları Düzce’de artış göstermesinin ardından Düzce Valiliği, vatandaşların önlemlerine sıkı sıkıya uyması için tedbirlerini artırdı. Bu kapsamda Düzce İl Emniyet Müdürlüğü, Gıda tarım hayvancılık il müdürlüğü ve Sağlık İl müdürlüğü ekipler kurarak denetimlerini artırdı. Yapılan denetimler çerçevesinde ekipler, eski sanayi sitesinde esnafları gezerek alınan tedbirlerin uygulanıp uygulanmadığını kontrol ettiler. Kurallara uymayan vatandaş ve esnaflar ise uyarıldı.

Yorumlar (0)