Hilas Otel

Çelik İnşaat

Tanıştığı üç kadına tecavüz eden kişiye 11 yıl hapis cezası

Melbourne'da Tinder adlı programdan tanıştığı üç kadına tecavüz eden, bir kadına da cinsel saldırıda bulunan Glenn Hartland, 11 yıl hapis cezasına çarptırıldığı öğrenildi.

Tanıştığı üç kadına tecavüz eden kişiye 11 yıl hapis cezası
banner1311

Melbourne'un Moonee Ponds bölgesinde yaşayan 44 yaşındaki Hartland'ın, 2014 ve 2016 yılları arasında Tinder'dan tanıştığı üç kadına tecavüz ettiği, birine ise cinsel saldırıda bulunduğu belirtildi.

Kadınların şikayeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan ve hakim karşısına çıkan Hartlan'a 11 yıl hapis cezası verildiği ifade edildi.

'TINDER TECAVÜZCÜSÜ OLARAK ANILIYORDU'

Davaların başlamasından sonra ülkede adı 'Tinder tecavüzcüsü' olarak anılan Hartlan'ın tanıştığı kadınlara ilk önce romantik ve kibar davranarak duygusal yakınlık sağladığı, ilişkiye başladıktan birkaç ay sonra ise tecavüz ve taciz ettiği ifade edildi.

KADINLARDAN BİRİ İNTİHAR ETTİ

Hartland'ın üç kadına kendi evlerinde tecavüz ettiği, dördüncü kadına ise bir otelde cinsel saldırıda bulunduğu öğrenildi.

Saldırıya uğrayan kadının geçen Şubat'ta intihar ettiği belirtildi. Mahkeme kadının yakınlarına maddi tazminat ödendi.

DAHA ÖNCE DE YAPTIĞINI İTİRAF ETTİ

Hartland'ın davada ayrıca 2016 yılının başında bir kadını online taciz ettiğini ve Mayıs 2016'da tanıştığı kadınlardan birinin görüntülerini internette yaydığını itiraf ettiği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1310

banner1300