banner1320

Sevgilisinden intikam almak için yaptığı şey tüm dünyayı şaşırttı

New York'ta yaşayan Serine Wolfe adlı bir kadının, kavga ettiği erkek arkadaşı Michael Crane'den intikam almak amacıyla bir kafede yemek yemesinin ardından sevgilisinin kredi kartını kullanarak 5 bin dolar bahşiş bıraktığğı öğrenildi.

Sevgilisinden intikam almak için yaptığı şey tüm dünyayı şaşırttı
banner1314

Serine Wolfe, gittiği kafede yemek yemesinin ardından yemekler ve bahşiş dahil 5 bin dolar (28 bin lira) hesap ödedi. Çılgına dönen erkek arkadaş Crane, sevgilisinin kendisinden intikam almaya çalıştığını söyleyerek, yapılan harcamayı bankaya dolandırıcılık olarak bildirdi.

24 yaşındaki Michael Crane, polise kız arkadaşının kendisinden New York'a geri dönmek için bilet alıp alamayacağını sorduğunu, kendisinin bunu reddettiğini ve kredi kartına da bir bloke koyduğunu, daha sonra bunun kaldırılması talimatı verdiğini belirtti. Crane, aynı zamanda sarhoşken genç kadının kredi kartını kendisinden aldığını ifade etti.

​Şikayet üzerine öfkeli Serine Wolfe, tutuklanarak Pinellas Bölge Hapishanesi'ne gönderilirken,genç kadın, 1000 dolar kefalet ödenmesi halinde serbest bırakılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300