banner1320

Mahkeme sırasında kendi boğazını kesti

ABD Nebraska'da Tinder uygulamasıyla tanıştığı kadını öldürdüğü ve parçaladığı suçuyla yargılanan 52 yaşındaki şüphelinin, duruşma sırasında kendi boğazını keserek intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

Mahkeme sırasında kendi boğazını kesti
banner1314

ABD Nebraska'da Tinder'dan tanıştığı Sydney Loofe isimli kadını öldürdüğü ve parçaladığı belirtilen şüphelinin, duruşma sırasında elinde bulundurduğu bıçak benzeri keskin bir cisimle kendi boğazını keserek intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. 

"HEPİNİZİ LANETLİYORUM"

24 yaşındaki kadını öldürmekle suçlanan Aubrey Trail'in, duruşması sırasında "Bailey (Kız arkadaşı Bailey Boswell) masum ve hepinizi lanetliyorum" diyerek boğazını kestiği görüldü.

Trail'in 25 yaşındaki kız arkadaşı Bailey Boswell de öldürülen kadının cesedini parçalamaktan yargılanıyor. Trail, ilk günden bu yana kız arkadaşı Bailey Boswell'ın suç ortağı olmadığını ve olaya karışmadığını iddia ediliyordu.

Kanlar içinde yere yığılan ve bilincini kaybeden Trial,  görevliler tarafından çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılırken, yerel medyaya göre daha önce iki kalp krizi geçirmişti ve felç olmasının ardından da duruşmalara tekerlekli sandalyeyle katılıyordu.

DURUŞMAYA DEVAM EDİLECEK

Ancak Trail’in mahkemeye atanan savunma avukatlarından biri tarafından yapılan açıklamada ise, Trial'ın akşam saatlerinde hastaneden taburcu edileceğini ve duruşmalarda hazır bulunmaya devam edeceği ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300