banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Kocasını boğarak öldürdü, cinsel organını kesip köpeklere yedirdi

banner1357

Ukrayna'da bir kadın, kocasını boğarak öldürdükten sonra kafasını ve cinsel organını kesti. Kestiği cinsel organı ise köpeklere yedirdi. 

DÜNYA 06.09.2019, 09:47
Kocasını boğarak öldürdü, cinsel organını kesip köpeklere yedirdi
banner1353
banner1375

Ukrayna'nın kuzeyinde bulunan Obariv köyünde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre 48 yaşındaki Maria adlı kadın, kocasını boğarak öldürdükten sonra kafasını ve cinsel organını kesti. Kestiği cinsel organı köpeklere yediren kadın, komşuların ihbarıyla polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Polis, kadının yıllarca şiddet gördüğünü ve yaşadığı şiddete son vermek için böyle bir şey yaptığını bildirdi. 

Ekmek bıçağıyla

Maria'nın gece vardiyası çıkışında eve gelen kocasını ilk olarak boğduğu, sonra kafasını ve cinsel organını ekmek bıçağıyla kestiği öğrenildi. Kocasının cinsel organını köpeklere yediren Maria'nın, şahsın vücudunu tamamen parçalamak istediği ama başarılı olamadığı bildirildi. 

Kanlar içinde sokağa çıktı

Kocasını öldüren Maria'nın cinayetin ardından kanlar içinde sokağa çıktığı ve komşusuyla karşılaştığı aktarıldı. Komşusuna kocasını öldürdüğünü söyleyen kadının sözleri üzerine eve giren komşusu da vahşi tabloyla karşı karşıya kaldı. 

Diğer komşuların polise haber vermesi üzerine gözaltına alınan Maria tutuklandı. Maria'nın oğlu Viktor, annesini hiçbir zaman affetmeyeceğini ve kendisini artık görmek istemediğini söyledi.

Yorumlar (0)